PRZYJĘCIA URODZINOWE

Szukasz miejsca, pomysłu na zorganizowanie najlepszej imprezy urodzinowej dla Twojego dziecka ? To dobrze trafiłeś 🙂 Zapraszamy wszystkich miłośników zabawy i ruchu wraz z przyjaciółmi do spędzenia tego dnia razem z nami ! Zadbamy o to, żeby wspólna zabawa była bezpieczna, wesoła i  pozostawiła wiele radosnych wspomnień. 

Sprawdź jak w czterech krokach zaplanować zorganizowanie przyjęcia w naszej sali: 

TERMIN

Wybierz termin przyjęcia urodzinowego oraz zapoznaj się dostępnymi pakietami przyjęć urodzinowych i opcjami dodatkowymi.

KONTAKT

Skontaktuj się telefonicznie, mailowo lub osobiście z obsługą sali w celu rezerwacji terminu i jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji o ofercie urodzinowej.

POTWIERDZENIE

Po rezerwacji terminu w ciągu do 3 dni roboczych wpłać zadatek w wysokości 150 zł, w celu potwierdzenia rezerwacji i ustal szczegóły przyjęcia. Wypełnij ankietę urodzinową w sali lub doślij zdjęcie.

ZABAWA

W dniu imprezy przyjdź maksymalnie 15 minut przed rozpoczęciem imprezy i dobrze się baw 🙂

Posiadamy dwie salki urodzinowe. Przyjęcia urodzinowe odbywają się:

I salka urodzinowa

Od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU

WEEKEND

II salka urodzinowa

Od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU

WEEKEND

PAKIETY URODZINOWE

W okresie związanym z pandemią istnieje opcja rezerwacji sali na wyłączność

Opcje należy zadeklarować przy wpłacie zaliczki. 

OPCJE DODATKOWE

Dodatkowy jubilat

W przypadku więcej niż jednego jubilata na przyjęciu pobieramy dodatkową opłatę w wysokości 50 zł za każdego kolejnego jubilata. Opłata nie dotyczy rodzeństwa.

Impreza dla starszaków

Pakiet stworzony z myślą o starszych dzieciach (8+). Scenariusz imprezy ustalamy indywidualnie wypełniając go atrakcjami i zabawami dostoswanymi do wieku i zainteresowań jubilata.

Pojedyncza impreza

W sali w tym samym momencie mogą odbywać się dwa przyjęcia urodzinowe. Sala dopuszcza możliwość zorganizowania POJEDYNCZEJ imprezy w przypadku większej ilości dzieci.

Zaproszenia urodzinowe

W sali można zakupić gotowe zaproszenia urodzinowe w cenie 2 zł za sztukę.

Pobierz ankietę urodzinową

Pobierz ofertę urodzinową